לייעוץ ועזרה - המרכז הארצי לזכויות החייב

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין חובות

  עורך דין חובות בהוצאה לפועל שעומד לצידכם

  יוקר המחיה ונסיבות חיים לא פשוטות מביאות אנשים למצב של צבירת חובות מול הבנקים וגם מול גורמים אחרים מהם לקחו הלוואות. לעיתים אלה גם גורמים מפוקפקים אשר חוב להם גורם לחייב ללחץ נפשי רב ותחושת חוסר ביטחון מתמדת. ככל שמצטברים חובות מול גורמים רבים יותר כך המצב מסתבך וגם נפתחים מול החייב יותר תיקים בהוצאה לפועל. חשוב לא לחכות ולפנות לייעוץ וליווי של עורך דין חובות  או משפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב המומחה בתחום זה ובעל ניסיון בהסדרת חובות והוצאת חייבים מן המצב המורכב בו הם נמצאים.

  באילו דרכים עורך דין חובות יסייע לחייב?

  כאשר החייב מגיע להתייעצות עם עורך דין חובות מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב הוא יבחן את המקרה וילמד אותו לפרטי פרטים, כולל כל הגורמים להם ישנו חוב ובאילו סכומים וגם יכולותיו הכלכליות של החייב, נכסים שיש ברשותו אם ישנם ועוד. כך הוא יבנה תוכנית להסדרת החובות בצורה הנוחה ביותר שניתן. אם מדובר על כמות לא גדולה של נושים שגם ניתן לבוא איתם במו"מ, ינסה עורך הדין התאם המרכז הארצי לזכויות החייב  להגיע עימם או לפחות עם חלקם להסדר חוב במו"מ ישיר תוך שהוא מייצג את החייב ושומר על האינטרסים שלו. בלא מעט מקרים ניתן להגיע להסדר בדרך זו תוך ויתור של הנושה על חלק מהסכום ופריסתו כך שהחייב יוכל לעמוד בהחזר. כאשר ישנם נושים רבים, יתכן שדרך זו פחות יעילה ועדיף לנצל את האפשרויות שמעמידה המדינה.

  עורך דין חובות לבנקים – ייעוץ וייצוג

  כאשר מו"מ ישיר אינו צולח או שאינו כדאי בגלל מספר גדול של תיקים או נושים, יסייע עורך דין חובות לחייב למצות את האפשרויות דרך ההוצאה לפועל. איחוד תיקים וקבלת צו תשלומים יכולים לסייע לחייב לשלם את חובותיו והדבר גם מקל על חייבים רבים כי מאותו רגע ההתנהלות היא מול ההוצאה לפועל ולא מול הנושים עצמם. גם כאן כדאי שעורך הדין או המשפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב  יהיה מעורב, יבדוק את הנעשה בכל שלב כולל צו התשלומים שקיבל החייב או הגבלות כמו עיכוב יציאה מהארץ ועוד. אפשרות לבעלי חובות גדולים היא כניסה להליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי שיכולה להביא למחיקת חלק מהחובות לאחר עמידה בכל הדרישות. זהו תהליך מורכב ולכן כדאי שגם כאן עורך דין חובות מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב יהיה מעורב לאורך כל התהליך.

  המרכז הארצי לזכויות החייב מלווה ומסייע לחייבים רבים למצוא את הדרך הטובה ביותר להסדרת חובם וליציאה מן המצב הלא פשוט בו הם נמצאים ולצאת לדרך חדשה נקייה מחובות מוזמנים ליצור קשר.

  עורך דין למחיקת חובות

  עורך דין למחיקת חובות

  צבירת חובות היא אחד המצבים הפחות נעימים שיכול אדם לחוות. ככל שמצטברים יותר חובות, התחושה היא של איבוד שליטה רב יותר וכמו קיר שמתרומם מולכם ואינכם יודעים איך לעבור אותו ובשלב מסוים גם לא רואים מה נמצא מאחוריו. חשוב לא להתייאש. הדבר הראשון שיסייע לכם לצאת מהמצב הוא הכרה בכך שאינכם יכולים עוד לפעול לבד, וככל שתפעלו לבד במטרה למצוא פתרונות קצרי טווח כך דברים יסתבכו יותר. זה הזמן לפנות אל עורך דין למחיקת חובות או המשפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב שימצא את הדרך איך להביא להסדרת החובות, כולל אופציה למחיקת חלק מהסכום.

  עורך דין למחיקת חובות: מהן האפשרויות למחיקת חוב והסדרתו?

  כדי להגיע למצב בו אתם מסדירים את החובות בצורה אמיתית כך שיש תוכנית ברורה איך ומתי החוב אמור להיפרע, חשוב לפרוש בפני עורך דין למחיקת חובות את כל הנתונים לגביכם ולהיות כנים לחלוטין גם אם הדבר פחות נוח. חשוב שעורך הדין או המשפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב ידע מהן ההכנסות אם ישנן, האם ישנם נכסים, האם כבר ישנם עיקולים על נכסים או על חשבון הבנק שלכם ועוד. הסדרת החוב יכולה להתבצע באופן ישיר מול כל נושה בנפרד או להתבצע מול ההוצאה לפועל באמצעות איחוד תיקים. כדי להסדיר חוב באופן ישיר מול נושה, עורך הדין או המשפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב  ינהל מו"מ במטרה להגיע להסדר הטוב ביותר. יתכן שילוב בין מחיקת סכום מסוים מתוך החוב, פריסת החוב לתשלומים וגם מתן "גרייס": דחיית חלק מהתשלום למועד ידוע בו לדוגמה משתחררת לכם קרן השתלמות.

  עורך דין לסגירת חובות

  אם עורך הדין או המשפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב ממליץ על הסדרת החובות דרך ההוצאה לפועל ולא מול כל נושה בנפרד, למשל בשל תיקים ונושים רבים, אחת האפשרויות היא איחוד תיקים והגשת בקשה לצו תשלומים. עורך הדין או המשפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב ילווה אתכם גם בהליכים אלה. הוא ישים לב לצו התשלומים שיוציאו בהוצאה לפועל וינסה להיטיב את התנאים ככל שניתן. אפשרות נוספת היא כניסה להליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הליך המיועד לחובות גדולים. מדובר על הליך מורכב האורך כארבע שנים עד להגעה לסופו ולהוצאת צו הפטר, צו המורה על מחיקת שאר החובות מעבר לאלה ששולמו בצו תשלומים. מורכבות התהליך מחייבת ליווי עורך דין או המשפטן מתאם המרכז הארצי לזכויות החייב למחיקת חובות בעל ניסיון בהליך חדלות פירעון.

  המרכז הארצי לזכויות החייב מלווה חייבים רבים בתהליך השיקום הכלכלי שלהם הכולל גם הסדרת חובות, בין היתר באמצעות מחיקת חלק מהם. מוזמנים ליצור קשר.

  עורך דין למחיקת חובות: מהן האפשרויות למחיקת חוב והסדרתו?

  יש לך חובות? רוצה לדעת איך להתמודד?

  מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן